Seifert vuugi- ja müürisegud

Seifert on Belgia ettevõte, mis asutatud 1912. aastal. Ettevõte on spetsialiseerunud kuivsegude tootmisele.

Valikus on üle 1000 värvi ja sellega on Seifert toonitud vuugisegude absoluutne liider. Võimalik on tellida igasugust värvi vuugisegu.

Nelissen teeb Seifertiga koostööd juba üle 15 aasta. Kõrge kvaliteediga ja värvirohke vuugisegu on vajalik, et Nelisseni kivid eristuks ja paistaks hästi välja.

Tehases on pidevalt laoseisus ca 30 erinevat ja kõige rohkem kasutatavat segu. Pidev laoseis aitab klientidel kiiresti vuukimiseni jõuda, ilma, et peaks segu tellima ja selle järgi pikalt ootama.

Erinevat värvi vuugisegude proovimiseks Nelisseni kividega, klikkige siia

TUTVUSTUS
Seiferti segusid toodetakse Belgias, kasutades peeneid (puhastatud) tooraineid, kuivatades spetsahjudes ning jälgides ülitäpselt segude koostise valemeid.
Segus on kasutatud:

  • valgendatud ja valtsitud kvartsiterad
  • looduslikud kivid
  • valitud purustatud lubi min. 95% kaltsium-hüdraat
  • valge tsement
  • niiskusekindlad tooted
  • mineraalsed värvained

OMADUSED

  • Ühtlane kvaliteet ja värv - segu kuivsegatakse mehhaaniliselt ja seetõttu on see absoluutselt homogeenne (ühtlane), mis omakorda kindlustab ühtlase kvaliteedi ja värvi kõikide tarnete puhul.
  • Veekindel - vuugisegu on tehtud veekindlaks juba massis ja selle tulemusel ei tule vuuki isegi mitte juuksekarva suurust pragu. Segu sobib vuukimiseks kõikidele kividele.
  • Hea nakkuvus
  • Hooldusvaba - vuugisegu on vett hülgav, mis tähendab, et pärast kõvanemist võtab segu ekstreemselt vähe vett sisse ja seetõttu ei kasva sinna peale kunagi sammal. Hooldus on null (see on üks peamisi põhjusi, miks kasutame savitelliseid ja hea kvaliteediga segu).

KASUTAMINE
Vuugisegu segatakse puhta veega (3 - 3,75 l/25 kg) kuni see saavutab mullaga sarnase niiskuse (segada 3-4 x). Enne vuukimist on soovitatav vuugivahed põhjalikult harjaga puhastada ja teha sein korralikult märjaks (kasutada puhast vett). Vuugisegu sobib ka müüri ladumiseks.

VÄRVID
Saadaval on üle 60 erineva standard värvitooni. Lisaks sellele on võimalik soovi korral valmistada igasuguseid erinevaid värvitoone. Seiferti vuugiseguga saavutab ühtlase toonitud vuugi kogu fassaadi välispinnas. Saadaval on värvinäidised nii valmiskujul kui ka pulbrina.

KULU
Segu kulu sõltub loomulikult vuugi laiusest, sügavusest ja kivi formaadist. Reeglina arvestatakse standard suurusega fassaadikivi vuukimisel segu kulunormiks ca 8 kg/m², arvestusega 10-11 mm lai ja 12 mm sügav vuuk. Müüri ladumiseks on segu kulu ca 35 kg/m².

PAKEND
Vuugisegu on pakendatud 25 kg suurustesse niiskusekindlatesse paberkottidesse. Kottidel on kirjas ettevõttenimi ja toote päritolu. Alusel on 1250 kg (50 kotti) ja tellimusi saab teha alates 25 kg (1 kotist).

LADUSTAMINE/SÄILITAMINE
Hoida kuivas kohas, kaitstuna vihma ja tuulte eest, laotuna näiteks puidust riiulitele. Sellisel juhul säilitab segu oma kvaliteedi vähemalt 1 aastaks.

uudised

DUBIO
on tellis, millel on varivuugid, mis loovad illusiooni kolmest õhukesest üksteise otsa ...
Nelissen uus müügistend Ehituse ABC Pärnu kaupluses.
Võimalus tutvuda uue põhisortimendi toote Borlo savitellise, tellisplaadi ja ...
Noblessneri esimese valmiva korterelamu
fassaadis on kasutatud osaliselt Röben tehase Faro musta siledat DF mõõdus ...

Kõik uudised

tehtud projektid

Koostööpartnerid

Kõik partnerid

Leia meid Facebookist

Vaata Videosid