Firmast

 

Nelissen Eesti on Belgia Nelisseni tehase ainuesindaja Eestis. Nelisseni tooteid müüakse Eestis alates 2005 aastast. Meie toodangu hulka kuuluvad kõrge kvaliteediga ökoloogilised 100% savist valmistatud tellised, tellisplaadid, poolikud ja erimõõtmelised tellised, nurgaplaadid ning vuugisegud.

 

Fermette T15 Nelisseni tooteid müüakse terves Euroopas, Venemaal ja Jaapanis. Nelisseni tehas asutati 1921 Belgias. Tehasel on oma savikarjäärid, kust on üle 90 aasta kaevandanud punast, kollast, roosat ja halli savi. Tehasest on oma kaasaegsete, täisautomatiseeritud ja arvutite poolt juhitud põletusahjude, kuivatite, ladumismasinate ning pakkimisseadmetega saanud Euroopa turul oluline tegija. Aastas toodetakse üle 150 miljoni tellise.

 

Tehase edu on taganud asukoht, materjalide suurepärane kvaliteet ja pidev kvaliteedikontroll, pikaaegne erialane asjatundlikkus ning kõige uuemate tehnoloogiate kasutamine. Näiteks äärmiselt oluline on põletamisprotsess, sest see määrab tellise kvaliteedi. Nelissen kasutab täisautomatiseeritud põletusahjusid. Ainuüksi 1 tellise põletamine kestab põletusahjus 3 päeva. Nelissen on pühendunud toodete kvaliteedile. Kõik tooted kannavad Benor tunnust vastavalt NBN B23-002 standardile mitte-jäätumise eest äärmuslikes tingimustes. 1997 kinnitati Nelisseni kvaliteeditagamise süsteem vastavaks NBN EN ISO 9002 standardile.

uudised

DUBIO
on tellis, millel on varivuugid, mis loovad illusiooni kolmest õhukesest üksteise otsa ...
Nelissen uus müügistend Ehituse ABC Pärnu kaupluses.
Võimalus tutvuda uue põhisortimendi toote Borlo savitellise, tellisplaadi ja ...
Noblessneri esimese valmiva korterelamu
fassaadis on kasutatud osaliselt Röben tehase Faro musta siledat DF mõõdus ...

Kõik uudised

tehtud projektid

Koostööpartnerid

Kõik partnerid

Leia meid Facebookist

Vaata Videosid